خرید سینی کاشت علوفه هیدروپونیک

تاریخ انتشار : 2022/01/18

خرید سینی کاشت علوفه هیدروپونیک : مرکز فروش و تولید سینی کشت علوفه هیدروپونیک و سبد مخصوص کشت علوفه هیدروپونیک به همراه تجهیزات کشت با کیفیت بالا و ابعاد استاندارد.

در حال حاضر یکی از اصلی ­­ترین دغدغه ­های دامداران تأمین علوفه و خوراک کافی برای نگهداری و پرورش دام است. احتمالاً شما هم هر روز اخباری را در مورد کمبود آذوقه و خوراک دام می ­شنوید. این مشکل تأثیر مستقیم بر افزایش قیمت انواع گوشت و کاهش قدرت خرید مردم نیز داشته است. برخلاف ظاهر پیچیده این مشکل، راه حل آن بسیار ساده است.

دستگاه تولید علوفه به روش هیدروپونیک

 طراحی و راه­ اندازی سیستم کشت علوفه­ ی هیدروپونیک در سال­های اخیر توانسته مقدار قابل توجهی از علوفه ­ی مورد نیاز دام ­ها را تأمین کند. راه­ اندازی سیستم کاشت علوفه هیدروپونیک ایده­ ی خلاقانه ­ای است که نه تنها برای دامداران نجات­ بخش بوده است بلکه توانسته یک زمینه­ ی عالی برای خود اشتغالی و کسب درآمد فراهم کند.

با وجود کارگاه­ های تولید علوفه هیدروپونیک برخی از مشکلات اصلی دامداران برای تأمین خوراک دام همچون تأمین علوفه در روزهای پاییز و زمستان و یا کمبود غذای دام بخاطر ممنوعیت استفاده از چراگاه ­های طبیعی در اوایل بهار حل خواهد شد. با این حساب راه ­اندازی سیستم های تولید علوفه به صورت هیدروپونیک بُرد-بُرد خواهد بود.

خرید سینی کاشت علوفه هیدروپونیک

 ظرفیت بالای دستگاه های علوفه هیدروپونیک

اگر خودتان در زمینه­ ی دامداری فعال باشید می­توانید با این روش بخش عمده­ ی نیاز دام­ های خود به علوفه را تأمین کنید و ضمن کاهش هزینه­ ها، بازده کار خود را بالا ببرید.

در غیر این صورت می­توانید با فروش این علوفه به دامداران، کسب وکار خود را آغاز کنید و حتی با گسترش آن وارد دنیای کارآفرینی شوید. دامدارانی که از این نوع علوفه برای تغذیه دام­ های خود استفاده کرده ­اند شاهد تغییرات مثبت در شیوه خوراک دام ­ها و بهبود کیفیت تولیدات خود بوده اند. از این رو علوفه ­ی هیدروپونیک ( hydroponic fodder ) میان دامداران خواهان بیشتری پیدا کرده است.

کارشناسان فنی گروه نوین جوانه آماده ­ی پاسخگویی به تمامی سؤالات شما در ارتباط با روش تولید علوفه ­ی هیدروپونیک و تجهیزات مورد نیاز برای تولید آن هستند.

خرید سینی کاشت علوفه هیدروپونیک

انتخاب و خرید سینی ­های کشت علوفه هیدروپونیک

یکی از اصلی­ترین تجهیزات مورد نیاز برای آغاز کاشت این محصول، سینی­ های مخصوص علوفه ­ی هیدروپونیک است. شما می ­توانید متناسب با ابعاد محلی که برای کاشت این نوع علوفه مدنظر دارید، سینی­ ها و تجهیزات کاشت علوفه هیدروپونیک را انتخاب کنید. (خرید سینی کاشت علوفه هیدروپونیک)

سرعت بالای تولید این نوع علوفه و امکان تداوم در برداشت محصول این امکان را فراهم می­کند که حتی با وجود تعداد محدودی سینی کاشت علوفه هیدروپونی ، میزان قابل قبولی علوفه تولید شود. به عنوان مثال شما می­توانید با استفاده از ۱۵۰ سینی کاشت علوفه هیدروپونیک در دستگاهی با ابعاد (۲۰۰ در ۲۲۰ ) به طور میانگین ۱۵۰ کیلوگرم علوفه در هرروز تولید کنید.

کیفیت این سینی ­ها به عنوان بستر اصلی کشت این علوفه بسیار حائز اهمیت است. این سینی­ علوفه هیدروپونیک معمولاً از جنس پلی­پروپیلن هستند که به اختصار با حروف p.p نمایش داده می­شوند. این سینی­ های کاشت علوفه هیدروپونیک در انواع یکبار مصرف و چندبار مصرف تولید می­ شوند که باید متناسب با سیستم کاشت و نحوه­ ی عرضه ­ی محصول خود به بازار یکی از آن­ها را انتخاب کنید. در نظر گرفتن سیستم آبیاری و چرخش آب نیز در انتخاب نوع سینی کاشت علوفه هیدروپونیک تأثیرگذار است.

 اگر به تازگی وارد مسیر تولید علوفه­ ی هیدروپونیک شده­ اید و یا قصد راه ­اندازی چنین پروژه­ای را دارید، بهتر است در ابتدا اطلاعات کافی کسب کرده و یا با کارشناسان مجرب این حوزه مشورت کنید.

گروه نوین جوانه امکان خرید سینی کاشت علوفه هیدروپونیک و سایر تجهیزات علوفه هیدروپونیک مورد نیاز برای راه­ اندازی سیستم را برای علاقه ­مندان فراهم کرده است. شما می ­توانید برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان نوین جوانه ارتباط بگیرید.

خرید سینی کاشت علوفه هیدروپونیک