لامپ رشد گیاه, فروش نور روشنایی هیدروپونیک ایروپونیک

فروش سیستم نور روشنایی هیدروپونیک ایروپونیک

لامپ رشد گیاه, فروش نور روشنایی هیدروپونیک ایروپونیک: انواع چراغ رشد گیاه led (ال ای دی) و  وال واشر، لامپ رشد گیاه و لامپ کشت هیدروپونیک را می‌توانید از واحد فروش نوین جوانه تهیه بفرمایید.

اغلب مردم تصور می‌کنند که با خرید و نصب خود سیستم گلخانه‌ای هیدروپونیک ایروپونیک، دیگر نیازی به نصب تجهیزات دیگر نخواهند داشت. ولی برعکس یکی از معمول‌ترین لوازم جانبی برای گلخانه‌های هیدروپونیک ایروپونیک نصب یک سیستم روشنایی خوب و کاربردی است.

اهمیت سیستم نور روشنایی هیدروپونیک ایروپونیک (لامپ رشد گیاه)

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که از چه نوع سیستمی می‌توان برای روشنایی گلخانه‌ای هیدروپونیک ایروپونیک استفاده نمود؟ یا این‌که یک گلخانه‌ی هیدروپونیک ایروپونیک از چه نوع سیستم روشنایی استفاده می‌نماید؟ جواب این است که باید به دلیل‌تان برای برپایی گلخانه هیدروپونیک ایروپونیک مراجعه نمایید. اگر شما از چنین بستری برای کشت گل و گیاه در محیط کاری خود استفاده می‌نمایید احتمالا هدف‌تان کاهش هزینه‌ها و توقف هزینه‌های اضافی بوده است.

پس سیستم روشنایی هم که برای چنین بستر کشتی استفاده می‌کنید باید بهینه و کم‌مصرف باشد. به این منظور می‌توانید از سیستم نور روشنایی ال ای دی (LED) یا اس ام دی (SMD) استفاده نمایید.

لامپ رشد گیاه, فروش نور روشنایی هیدروپونیک ایروپونیک

مدل‌های مختلف سیستم‌های نور و روشنایی (چراغ رشد گیاه یا لامپ رشد گیاه)

یکی از انواع مدل‌های مختلف نور و روشنایی برای بسترهای هیدروپونیک ایروپونیک استفاده از لامپ‌های مخصوص رشد کاکتوس‌ها است. بله تعجب نکنید. این لامپ برای رشد و فقط به منظور نوردهی به چنین گیاهی تعریف و تولید شده است. برای استفاده از آن نیاز به مصرف زیاد برق هم نخواهید داشت. بعضی از آن‌ها برای پوشش مساحتی به اندازه یک دایره به قطر شصت سانتی‌متری تهیه و ساخته می‌شوند.

پس اگر از بسترهای هیدروپونیک ایروپونیک استفاده می‌نمایید، حتما به چنین تجهیزاتی نیاز خواهید داشت. مورد بعدی پایه چنین لامپی است که باعث می‌شود بتوانید لامپ‌تان را کنار خود گیاه نگه دارید و به این ترتیب میزان نوردهی را به طور دقیق‌تری تنظیم نمایید.

لامپ رشد گیاه, فروش نور روشنایی هیدروپونیک ایروپونیک

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

1 دیدگاه برای “لامپ رشد گیاه, فروش نور روشنایی هیدروپونیک ایروپونیک

  1. مهدي گفته:

    سلام. براي ٥٠ متر مربع كشت علوفه ( گندم ذرت يا نخود) تجهيزات نور مي خواستم. اگه امكان داره قيمت و مشخصات از قبيل ابعاد پنل و مصرف برق رو برام ارسال كنيد. با سپاس!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *