مشاوره و آموزش تولید علوفه هیدروپونیک

تاریخ انتشار : 2022/03/29

مشاوره و آموزش تولید علوفه هیدروپونیک: آموزش نحوه کشت علوفه هیدروپونیک و مشاوره خرید لوازم و تجهیزات سینی کشت علوفه و نازل آبیاری لامپ رشد گیاه و ساخت دستگاه تولید علوفه

تولید علوفه به روش هیدروپونیک یک کسب و کار بسیار خوب در بخش کشاورزی و باغداری می باشد که از بازار پر رونق و پر سودی برخوردار است. شاید برای شروع این کار با حرف هایی از قبیل به صرفه نبودن اقتصادی این کار رو به رو شوید اما باید بدانید که فارغ از سرمایه ی اولیه ی آن که برای شروع هر کاری موردنیاز است، با یک کسب و کار پر سود مواجه خواهید بود.

با این که می دانیم علوفه هیدروپونیک کشت شده به روش هیدروپونیک دارای رطوبت بسیار زیادی است و باید طی یک یا دو روز مصرف شود اما فواید و مزایای بسیاری دارد که نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد.

من جمله ی این مزایا عدم استفاده از خاک و تجهیزات گران و سنگین کشاورزی سنتی، صرفه جویی در مصرف آب و کاهش مصرف سموم و آفت کش و مواد شیمیایی و همچنین صرفه جویی در زمان می باشد که همه ی این ها در نتیجه دام هایی سالم تر و پربارتر و محصولات دامی بیشتر و با کیفیت تری را به همراه دارد.

مشاوره و آموزش تولید علوفه هیدروپونیک

مشاوره و آموزش احداث دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

آموزش ساخت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک: همچنین هزینه های کمتر و پایین تر در حین تولید علوفه هیدروپونیک مسبب به دست آوردن سود بیشتر هستند. در سال ۲۰۲۰ برآورد سود ها از بازار جهانی هیدروپونیک به حدود ۹٫۵ میلیارد دلار رسیده است و تخمین زده شده است که در سال ۲۰۲۶ این برآورد به ۱۷٫۹ میلیارد دلار خواهد رسید.

باید توجه داشت که افزایش بی رویه ی جمعیت در سرتاسر دنیا و فشار کاری زیادی که به مشاغل کشاورزی، دامداری و باغداری وارد می شود مانع از به دست آوردن نتیجه ی دلخواه و برآوردن این نیاز گسترده ی جهانی خواهد بود و همین امر موجب افزایش روی آوری مردم به کشت و تولیدات هیدروپونیک شده است.

اگر فرض کنیم که برای شروع این کسب و کار و تولید علوفه هیدروپونیک و مشاوره تولید علوفه هیدروپونیک  در قالب یک اتاق ۵۰ متری حدودا ۹۸ میلیون تومان برآورد سرمایه می شود که همان طور که از بازار کسب و کار و سرمایه های شروع هر کاری مطلع هستیم، سرمایه ی اندکی محسوب می شود که سود کلانی به همراه دارد.

باید در نظر داشته باشید که بازار فروش این کسب و کار بسیار پر رونق است و محصولات به راحتی و به سرعت به فروش می رسند. با نگاهی به کلیات روش کشت علوفه هیدروپونیک احتمالا به نظرمان ساده می آید اما نباید از دقت در مراحل خرید، نصب وسایل و تجهیزات و همچنین عمل به مشاوره ها و اموزش ها و توصیه‌های کارشناسان این حیطه چشم پوشی کرد، چرا که از جمله ی موارد و نکات مهم در تولید علوفه هیدروپونیک و خرید سینی کشت علوفه می باشد.

مشاوره و آموزش تولید علوفه هیدروپونیک

شروع کار با سیستم کشت هیدروپونیک برای کسانی که در مکان ها و محیط هایی با متراژ های کم مشغول می شوند بسیار تحسین برانگیز و امیدوار کننده است ؛ چرا که رفته رفته می توانند کار خود را ارتقا دهند و از سرمایه و تولیدات کم با هزینه ها و سود های این کار آشنا می شوند و به خوبی می توانند برای ادامه ی راه خود برنامه ریزی کنند. جهت مشاوره و آموزش تولید علوفه هیدروپونیک میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.