مشاوره و آموزش تولید علوفه هیدروپونیک از کشت تا برداشت محصول

مشاوره و آموزش تولید علوفه هیدروپونیک

مشاوره و آموزش تولید علوفه هیدروپونیک:آموزش کشت علوفه هیدروپونیک و مشاوره خرید لوازم و تجهیزات، شامل سینی کشت علوفه، نازل آبیاری، لامپ رشد گیاه، ساخت دستگاه تولید علوفه

پیش از توضیح در مورد سیستم مشاوره گروه نوین جوانه، توضیحاتی در مورد کشت هیدروپونیک می دهیم:

تولید علوفه به روش هیدروپونیک یک کسب و کار بسیار خوب در بخش کشاورزی و باغداری است که از بازار پر رونق و پر سودی برخوردار است. شاید برای شروع این کار با حرف هایی از قبیل به صرفه نبودن اقتصادی این کار رو به رو شوید اما باید بدانید که فارغ از سرمایه ی اولیه ی آن که برای شروع هر کاری موردنیاز است، با یک کسب و کار پر سود مواجه خواهید بود.

با این که می دانیم علوفه هیدروپونیک کشت شده به روش هیدروپونیک دارای رطوبت بسیار زیادی است و باید طی یک یا دو روز مصرف شود اما فواید و مزایای بسیاری دارد که نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد.

من جمله ی این مزایا عدم استفاده از خاک و تجهیزات گران و سنگین کشاورزی سنتی، صرفه جویی در مصرف آب و کاهش مصرف سموم و آفت کش و مواد شیمیایی و همچنین صرفه جویی در زمان می باشد که همه ی این ها در نتیجه دام هایی سالم تر و پربارتر و محصولات دامی بیشتر و با کیفیت تری را به همراه دارد.

مشاوره و آموزش تولید علوفه هیدروپونیک از کشت تا برداشت محصول

آیا کشت و تولید علوفه هیدروپونیک خوب است؟

همچنین هزینه های کمتر و پایین تر در حین تولید علوفه هیدروپونیک مسبب به دست آوردن سود بیشتر هستند. در سال 2020 برآورد سود ها از بازار جهانی هیدروپونیک حدودا 9.5 میلیارد دلار رسید و تخمین زده شد در 2026 این برآورد به 17.9 میلیارد دلار میرسد.

باید توجه داشت که افزایش بی رویه ی جمعیت در سرتاسر دنیا و فشار کاری زیادی که به مشاغل کشاورزی، دامداری و باغداری وارد می شود مانع از به دست آوردن نتیجه ی دلخواه و برآوردن این نیاز گسترده ی جهانی خواهد بود و همین امر موجب افزایش روی آوری مردم به کشت و تولیدات هیدروپونیک شده است.

برای شروع این کسب و کار و ساخت دستگاه کشت هیدروپونیک و مشاوره تولید علوفه هیدروپونیک  برای یک اتاق 50 متری حدودا 120 میلیون تومان سرمایه لازم است. با این سرمایه گذاری می توان تولید علوفه هیدروپونیک را شروع کنید.

راه اندازی و خرید دستگاه علوفه هیدروپونیک در نگاه اول به نظر آسان است اما این چنین نیست و در زمان خرید دستگاه کشت هیدروپونیک به تجهیزات به کار رفته در دستگاه به خوبی دقت کنید. توجه به این موارد و نکات در تولید علوفه هیدروپونیک و خرید سینی کشت علوفه بسیار مهم هستند.

مشاوره و آموزش تولید علوفه هیدروپونیک از کشت تا برداشت محصول

شروع کار با سیستم کشت هیدروپونیک

اگر محیط دامداری شما کوچک است، برای راه اندازی دستگاه کشت علوفه می توانید از فضاها و سالن های کوچک شروع کنید. یکی از مزیت های دستگاه کشت علوفه این است که در آینده می توانید آن را ارتقا دهید.

گروه نوین جوانه مرکز ارائه خدمات سیستم هیدروپونیک

نوع دستگاه کشت علوفه هیدروپونیک ای وابسته به این موارد است: تعداد دام ها، ابعاد محیط دامداری

لیست خدمات ما:

 1. طراحی اولیه سالن کشت شامل طرح دوبعدی
 2. ارائه نقشه دوبعدی سالن کشت
 3. مشخص کردن تعداد سینی علوفه هیدروپونیک مجاز برای سالن
 4. تهیه لیست کاملی از تجهیزات مورد نیاز
 5. ساخت و آماده سازی تجهیزات کشت علوفه
 6. آموزش ساخت قفسه ها
 7. طراحی سیستم آبیاری و تجهیزات مورد نیاز برای آبیاری
 8. نحوه قرار گیری نازل های آبیاری جهت حداکثر همپوشانی
 9. آماده سازی تابلو برق
 10. نحوه نصب تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک
 11. آموزش کشت علوفه از صفر تا صد
 12. و بسیاری موارد دیگر …

روش ثبت سفارش برای مشاوره علوفه هیدروپونیک

در مرحله اول ابتدا باید تعداد دام و همچنین فضایی را که شخص تصمیم به راه اندازی سیستم کشت علوفه در آن دارد بررسی شود. در این مرحله ابتدا ظرفیت مورد نیاز محاسبه می شود

سپس محیط کشت بررسی می شود و در استاندارد های لازم برای محیط بیان می شود تا تاییدیه های لازم را برای سالن کشت آماده کنیم.

پس از آماده سازی محیط کشت در مرحله بعد تجهیزات مورد نیاز براورد شده و طراحی لازم برای این تجهیزات صورت میگیرد، تا طبق این طرح تمام لوازم ساخته و آماده شوند.

این طرح ها برای مشتری محترم نیز ارسال می شود که در صورت نیاز برخی قطعات توسط وی ساخته و آماده گردند.

خدمات دیگر مشاوره علوفه هیدروپونیک

علاوه بر مشاوره در زمینه کشت و راه اندازی دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک از سایر خدمات ما از جمله تامین و ساخت کلیه ی قطعات شامل سینی هیدروپونیک، کانتینر (کانکس) کشت، سیستم آبیاری، قفسه، مه پاش و … بهره مند شوید

همچنین می توانید از خدمات فیلم آموزش کشت علوفه هیدروپونیک و آموزش صفر تا صد ساخت دستگاه تولید علوفه که توسط مجموعه نوین جوانه به صورت صفر تا صد این دستگاه ها است بهره مند شوید

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *