لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

تاریخ انتشار : 2020/07/17

با توجه به مزیت ها و ویژگی های دستگاه های تولید علوفه هیدروپونیک تمایل به خرید و استفاده از این دستگاه ها زیاد شده است. خرید و استفاده از این دستگاه ها تاثیرات زیادی بر عوامل مختلفی می گذارد. همان طور که می دانید با استفاده از این دستگاه شما می توانید در زمان کوتاهی و در هر فصل از سال به تولید علوفه تازه و ارگانیک بپردازید و با صرف هزینه ی کم با توجه به مصرف کم آب و بازدهی بالا این سیستم به برداشتی مقرون به صرف دست یابید.

لیست قیمت دستگاه علوفه هیدروپونیک

برخی از پژوهشگران به تحقیق و بررسی دلیل قیمت مناسب گوشت های برزیلی و استرالیایی وارداتی پرداختند، پس از پایان بررسی ها نتایج حاکی بیانگر نوع تغذیه ی و قیمت خوراک مناسب دام ها بود. در این کشور ها علوفه ی مورد نیاز دام ها از طریق دستگاه های تولید علوفه ی هیدروپونیک تامین می شود که این امر به قیمت پایین تغذیه ی دام و همچنین افزایش وزن و تولید مثل دام ها منجر می شود. این موارد جز اصلی ترین دلیل ها در کاهش قیمت گوشت این دام ها می باشد.

برخی نمونه کار های دستگاه علوفه ساز هیدروپونیک


گروه کشت و صنعت نوین جوانه مجری پروژه های علوفه ساز و همچنین تامین کننده تجهیزات جانبی این سیستم ها می باشد. جهت اطلاع از خدمات و دستگاه ها و محصولات کنترلی، کودی و … در سیستم کشت علوفه هیدروپونیک وارد لینک زیر شود

>>> مشاهده محصولات علوفه ی هیدروپونیک <<<


پشتیبانی فروش هیدروپونیک

در ایران نیز برخی افراد به صورت شخصی و برای تولید علوفه مورد نیاز دام های خود از این دستگاه ها برای تولید علوفه استفاده می کنند. قیمت نمونه خارجی این دستگاه که از دبی به ایران وارد می شود ۲۷۰ میلیون تومان است در صورتی که مدل ایرانی آن ۹۰ میلیون تومان می باشد. با نمونه داخلی می توان به کشت تغذیه دام، سبزیجات، صیفی جات، نشاء برنج و زعفران و هرچیزی که قابلیت کودهای رشد را داشته باشد پرداخت.

گروه نوین جوانه به عنوان یکی از تولید کننده این دستگاه به صورت صنعتی می باشد و از اخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا بهره می گیرد.

با توجه به نوسانات متوالی در قیمت تجهیزات لطفا برای اگاهی از قیمت ها تماس بگیرید.

در صورت نیاز به راهنمایی و آگاهی بیشتر در این زمینه با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.
۰۹۲۱۵۰۱۷۵۰۵

5 دیدگاه برای “لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک”

  1. سجاد طهماسبی گفت:

    سلام و خسته نباشید. چند سوال. اول آیا میشود یونجه هم کاشت. دوم رشت گیا حداگثر تا چند سانتیمتر هست. سوم آیا وام دارد.چهارم. اینطور که در عکس ها معلومه علوفه رشد چندانی نمیکند. باتشکر

  2. بهنام آذرکیوان گفت:

    سلام قیمت خط برای تولید ۵۰۰‌کیلو در روز چقدر میشه؟

  3. سام امیران گفت:

    بسیار عالی