لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک : فروش تجهیزات دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک و سینی کشت علوفه و آموزش نحوه ی کشت و راه اندازی دستگاه و سایر لوازم و قطعات مورد استفاده از جمله نازل سینی قفسه تابلو برق.

با توجه به مزیت‌ها، ویژگی‌ها و قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک تمایل به خرید و استفاده از دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک زیاد شده است. خرید و استفاده از این دستگاه‌های تولید علوفه هیدروپونیک تاثیرات زیادی بر عوامل مختلفی می‌گذارد.

همان طور که می‌دانید با استفاده از این دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک شما می توانید در زمان کوتاهی و در هر فصل از سال به تولید علوفه تازه و ارگانیک بپردازید و با صرف هزینه ی کم و با توجه به مصرف کم آب و بازدهی بالای این سیستم، به برداشتی مقرون به صرفه دست یابید.


لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

قیمت های بسیار متنوعی برای دستگاه تولید علوفه مطرح می شود و لازم به ذکر است که این قیمت وابسه به نوع طراحی دستگاه، تجهیزات مورد استفاده در دستگاه و به روز بودن آن دارد که در ادامه برخی از تجهیزات مورد استفاده در دستگاه تولید علوفه را مورد بررسی قرار می دهیم.

لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

معرفی تجهیزات دستگاه تولید علوفه به روش هیدروپونیک

لیست زیر برخی از تجهیزاتی است که مجموعه ما یعنی گروه نوین جوانه در ساخت دستگاه تولید علوفه به استفاده می کنیم و شامل سینی کشت علوفه، قفسه بندی، تابلو برقی، سیستم کود دهی و … است.

سینی کشت علوفه هیدروپونیک

از مهم ترین قطعات مورد استفاده در دستگاه تولید علوفه که به عنوان شاهرگ دستگاه به شمار می رود سینی کشت علوفه است، که باید استاندارد لازم را داشته باشد. سینی های تولید شده توسط گروه نوین جوانه دارای زهی کشی بسیار مناسب، خروجی آب یک طرفه، ارتفاع بسیار مناسب و ساختار تارعنکبوتی است. 

این ویژگی ها باعث می شود که علوفه تولید شده بسیار سالم و بدون ترشیدگی و آلودگی باشد.

لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

قفسه های کشت هیدروپونیک

اینکه جنس قفسه از چه چیزی باشد نکته ی بسیار مهم است. جنس قفسه های مورد استفاده در دستگاه تولید علوفه باید از جنس آلومینیوم باشد تا علاوه بر اینکه مانع زنگ زدهی می شود، بهداشت محیط را بالا می برد.

لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

استفاده از ساختار طراحی شده در دستگاه علوفه ساز گروه نوین جوانه باعث شده که حداکثر اپراتوری را در دستگاه مشاهده کنیم.

به گونه ای که امکان برگشت و جمع آوری آب مصرفی و مازاد، امکان حرکت روان سینی ها، و اپراتوری بسیار اسان در سیستم فراهم می شود.

تابلو برق

کنترل کننده های بسیار متنوعی در دستگاه تولید علوفه استفاده می شود که به جرات می توان گفت اکثر این تابلو برق ها استاندارد لازم را ندارند.

در ساخت کنترل کننده دستگاه علوفه ساز نباید آپشن های مازاد و یا قطعاتی استفاده شود که مازاد بر نیاز باشد و فقط هزینه اضافه بر روی دست مصرف کننده ایجاد کند.

کنترل کننده های مورد استفاده توسط گروه نوین جوانه همگی صفر تا صد در داخل شرکت طراحی شده و کامل متناسب با نیاز دستگاه تولید علوفه می باشد.

بررسی دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

برخی از پژوهشگران به تحقیق و بررسی دلیل قیمت مناسب گوشت‌های برزیلی و استرالیایی وارداتی پرداختند. پس از پایان بررسی‌ها نتایج حاکی بیانگر نوع تغذیه‌ و قیمت خوراک مناسب دام‌ها بود. در این کشورها علوفه‌ی مورد نیاز دام‍‌ها از طریق دستگاه‌های تولید علوفه هیدروپونیک تامین می‌شود که این امر به قیمت پایین تغذیه‌ی دام و همچنین افزایش وزن و تولید مثل دام‌ها منجر می‌شود. این موارد جز اصلی‌ترین دلایل در کاهش قیمت گوشت این دام‌ها محسوب می‌شود.


گروه کشت و صنعت نوین جوانه، مجری پروژه‌های علوفه‌ساز و همچنین تامین‌کننده تجهیزات جانبی این سیستم‌ها است. جهت اطلاع از خدمات و دستگاه‌ها و محصولات کنترلی، کودی و … در سیستم کشت علوفه هیدروپونیک وارد لینک زیر شوید:

>>> مشاهده محصولات علوفه ی هیدروپونیک <<<

لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

قیمت دستگاه تولید علوفه

در ایران نیز برخی افراد به صورت شخصی و برای تولید علوفه مورد نیاز دام‌های خود از این دستگاه‌ها برای تولید علوفه استفاده می‌کنند. قیمت نمونه خارجی این دستگاه که از دبی به ایران وارد می‌شود ۳۵۰ میلیون تومان است.

در صورتی که مدل ایرانی قیمتی بین 105 الی 110 میلیون تومان قیمت دارد. با نمونه داخلی می توان به کشت تغذیه دام، سبزیجات، صیفی‌جات، نشاء برنج و زعفران و هرچیزی که قابلیت کودهای رشد را داشته باشد پرداخت.

گروه نوین جوانه به عنوان یکی از تولید کننده این دستگاه به صورت صنعتی است. این گروه از آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا بهره می‌گیرد.

جهت دریافت لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک با مشاورین ما در ارتباط باشید. با توجه به نوسانات متوالی در قیمت تجهیزات لطفا برای آگاهی از قیمت‌ها تماس بگیرید.

در صورت نیاز به راهنمایی و آگاهی بیشتر در این زمینه با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

۰۹۲۱۵۰۱۷۵۰۵

مشخصات دستگاه تولید علوفه متحرک و ثابت

لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک
لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک
لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

کشت علوفه هیدروپونیک و خوراک دام

کاشت علوفه به صورت هیدروپونیک یکی از روش های نوین کشاورزی برای کاهش مصرف آب و همچنین ارتقای محصول به حساب می آید.

در کشت خاکی ریشه به طور کامل با املاح غذایی در ارتباط نیست، اما در کشت هیدروپونیک یا کشت بدون خاک یا آبکشت به دلیل اینکه ریشه به طور کامل توسط آب احاطه شده، لذا املاح معدنی به خوبی توسط ریشه جذب میشود.

همین مسئله باعث بهبود رشد و کیفیت محصول تولیدی خواهد شد. از طرفی دوره رشد کوتاه و 7 روز است که تبدیل انرژی مفید به طور کامل انجام می شود و چون دام علاوه بر قسمت سبز رنگ بذر جوانه زده را مصرف می کند، بار غذایی مناسبی را دریافت خواهد کرد.

تماشای این ویدیو رو از دست نده

جمع بندی

جمع بندی ای که می توان برای این موضوع داشت به این صورت است که چون ریشه در خاک نیست و در اب است به طور کامل توسط مایعات احاطه می شود و به خوبی ماده غذایی را دریافت می کند.

و با تزریق مواد معدنی مناسب به اب می توان بهره وری بسیار بیشتری نسبت به کشت خاکی دریافت کرد به همین دلیل کشت هیدروپونیک روز به روز در حال گسترش می باشد.

همچنین در این کشت چون از مواد شیمیایی، کودهای حیوانی، زمین آلوده، عبور مرور حیوانات از مزارع و … خبری نیست لذا محصولی کاملا سالم می باشد.

سوالات متداول

چرا باید از دستگاه تولید علوفه نوین جوانه استفاده کنیم؟

شرکت نوین جوانه توانسته است تا پیشرفته ترین سیستم های کشت را نه تنها در ایران بلکه در کشورهای همسایه مورد تولید قرار دهد. با این حال شما قادر هستید تا این دستگاه ها را با قیمت بسیار پایین و در زمان کمی از این شرکت تهیه کنید.

مزیت های خرید دستگاه تولید علوفه نوین جوانه چیست؟

ارائه گارانتی پنج ساله

ارائه خدمات پس از فروش تا 15 سال

در ادامه می توانید نمونه ای از رضایت برخی مشتریان از خدمات ساخت دستگاه و مشاوره ساخت دستگاه که توسط مجموعه نوین جوانه ارائه شده است را مشاهده کنید

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

10 دیدگاه برای “لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

  1. سجاد طهماسبی گفته:

    سلام و خسته نباشید. چند سوال. اول آیا میشود یونجه هم کاشت. دوم رشت گیا حداگثر تا چند سانتیمتر هست. سوم آیا وام دارد.چهارم. اینطور که در عکس ها معلومه علوفه رشد چندانی نمیکند. باتشکر

    • admin-novin گفته:

      برداشت علوفه در سالن های کشت به صورت روزانه است، اما نه به این معنا که صبح کشت شود تا شب محصول رشد میکند، دوره رشد علوفه 5 تا 7 روز می باشد، اما علت اینکه شما هر روز علوفه دارید این است که سیستم دارای 7 قسمت مختلف می باشد و هر قسمت برای یک روز است، در نتیجه پس از گذشت 7 روز یک چرخه داخل سیستم ایجاد می شود و شما هر روز برداشت علوفه خواهید داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *