لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

تاریخ انتشار : 2020/07/17

با توجه به مزیت‌ها، ویژگی‌ها و قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک، تمایل به خرید و استفاده از این دستگاه‌ها زیاد شده است. خرید و استفاده از این دستگاه‌ها تاثیرات زیادی بر عوامل مختلفی می‌گذارد. همان‌طور که می‌دانید با استفاده از این دستگاه شما می‌توانید در زمان کوتاهی و در هر فصل از سال به تولید علوفه تازه و ارگانیک بپردازید و با صرف هزینه‌ی کم و با توجه به مصرف کم آب و بازدهی بالای این سیستم، به برداشتی مقرون‌به‌صرفه دست یابید.

لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

برخی از پژوهشگران به تحقیق و بررسی دلیل قیمت مناسب گوشت‌های برزیلی و استرالیایی وارداتی پرداختند. پس از پایان بررسی‌ها نتایج حاکی بیانگر نوع تغذیه‌ و قیمت خوراک مناسب دام‌ها بود. در این کشورها علوفه‌ی مورد نیاز دام‍‌ها از طریق دستگاه‌های تولید علوفه‌ی هیدروپونیک تامین می‌شود که این امر به قیمت پایین تغذیه‌ی دام و همچنین افزایش وزن و تولید مثل دام‌ها منجر می‌شود. این موارد جز اصلی‌ترین دلایل در کاهش قیمت گوشت این دام‌ها محسوب می‌شود.

برخی نمونه کارهای دستگاه علوفه ساز هیدروپونیک


گروه کشت و صنعت نوین جوانه، مجری پروژه‌های علوفه‌ساز و همچنین تامین‌کننده تجهیزات جانبی این سیستم‌ها است. جهت اطلاع از خدمات و دستگاه‌ها و محصولات کنترلی، کودی و … در سیستم کشت علوفه هیدروپونیک وارد لینک زیر شوید:

>>> مشاهده محصولات علوفه ی هیدروپونیک <<<


sales support - لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

در ایران نیز برخی افراد به صورت شخصی و برای تولید علوفه مورد نیاز دام‌های خود از این دستگاه‌ها برای تولید علوفه استفاده می‌کنند. قیمت نمونه خارجی این دستگاه که از دبی به ایران وارد می‌شود ۲۷۰ میلیون تومان است. در صورتی که مدل ایرانی آن تنها ۹۰ میلیون تومان قیمت دارد. با نمونه داخلی می توان به کشت تغذیه دام، سبزیجات، صیفی‌جات، نشاء برنج و زعفران و هرچیزی که قابلیت کودهای رشد را داشته باشد پرداخت.

گروه نوین جوانه به عنوان یکی از تولید‌کننده این دستگاه به صورت صنعتی است. این گروه از آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا بهره می‌گیرد.

با توجه به نوسانات متوالی در قیمت تجهیزات لطفا برای آگاهی از قیمت‌ها تماس بگیرید.

در صورت نیاز به راهنمایی و آگاهی بیشتر در این زمینه با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.
۰۹۲۱۵۰۱۷۵۰۵

5 دیدگاه برای “لیست قیمت دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک”

  1. سجاد طهماسبی گفت:

    سلام و خسته نباشید. چند سوال. اول آیا میشود یونجه هم کاشت. دوم رشت گیا حداگثر تا چند سانتیمتر هست. سوم آیا وام دارد.چهارم. اینطور که در عکس ها معلومه علوفه رشد چندانی نمیکند. باتشکر

  2. بهنام آذرکیوان گفت:

    سلام قیمت خط برای تولید ۵۰۰‌کیلو در روز چقدر میشه؟

  3. سام امیران گفت:

    بسیار عالی