ساخت گلخانه های ارزان خانگی

ساخت گلخانه‌های ارزان خانگی

ساخت گلخانه های ارزان خانگی: برای ساخت گلخانه های کوچک در فضای خانه و بهره مندی از سرسبزی و یا کشت برخی محصولات اغلب افراد به ساخت گلخانه هایی با ابعاد و اندازه کوچک و با استفاده از تجهیزات ارزان می پردازند.

انواع مختلفی از گلخانه مناسب برای محیط های اپاراتمانی و یا پشت بام توسط گروه کشت و صنعت نوین جوانه تولید و عرضه می شود

معرفی انواع گلخانه خانگی

گلخانه ی گنبدی شکل : اگر شما به ساختار مثلثی علاقه دارید می توانید این گلخانه را به این سبک بسازید. معمولا به دلیل صرف زمان زیاد برای ساخت این گلخانه کمتر این مدل را می سازند. اسکلت این گلخانه را با پایه های چوبی در زمین قرار دهید. برای بدست آوردن یک طرح منظم و دقیق از مثلث ها احتیاج به برش دقیق چوب ها می باشد. برای پوشش بین چوب هامی توانید از پلاستیک و یا ورق های مخصوص پوشش گلخانه استفاده نمایید.

درست کردن گلخانه با پنجره های قدیمی و بی استفاده: با استفاده از پیچ این پنجره ها را به هم وصل کنید تا اسکلت اصلی را برپا نمایید. برای سقف از صفحات پلاستیکی کمک بگیرید و شیشه ی پنجره ها را در صورت شکستگی تعویض نمایید.

درست کردن گلخانه با درهای قدیمی: به جای درست کردن قاب گلخانه به راحتی می توانید از درهای قدیمی بی استفاده ی خود کمک بگیرید. برای سقف این نوع گلخانه از پلاستیک های شفاف کمک بگیرید.

گلخانه ی هرمی شکل: این طرح بسیار شیک و آسان است. یک وجه را برای در تعیین کنید و آن را با لولا به وجه دیگر متصل نمایید.

ساخت گلخانه با استفاده از بطری های پلاستیکی: برای اجرای این طرح به تعداد بسیار زیادی بطری خالی پلاستیکی احتیاج می باشد. شما می توانید با یک اسکلت چوبی و با پوشش بطری های پلاستیکی یک گلخانه ی زیبا داشته باشید.

برای ساخت این گلخانه های خانگی زیبا و ارزان توضیحات لازم را بیان کردیم، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا سوالات احتمالی می توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

ساخت گلخانه های ارزان خانگی

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

2 دیدگاه برای “ساخت گلخانه های ارزان خانگی

  1. احمد دهبندی گفته:

    با سلام و تبریک سال نو
    تقاضای نماندگی در استان مازندران را دارم
    ضمنا بنده پیمانکار گلخانه میباشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *