واحد صنعتی نوین جوانه در سال 1389 با هدف تولید سیستم‌های کشاورزی گلخانه‌ای و مشاوره‌ای با برخورداری از نیروهای مجرب، شروع به فعالیت کرد. این مجموعه هم اکنون توانسته به عنوان یکی از تیم تخصصی در حوزه تاسیسات فعالیت داشته باشد و فعالیت و محصولات خود را توانسته در سطح کشور به خوبی معرفی کند و همچنین خدمات مشاوره‌ای مناسبی را در اختیار هموطنان گرامی قرار دهد.

تولیدی نوین جوانه؛ حافظ محیط زیست

درباره گروه نوین جوانه

روز به روز منابع ابی و اقلیمی در کشورمان با تهدید جدی‌تری رو به رو می‌شود و اگر فکری به حال این فاجعه زیست محیطی نکنیم در سالهای اینده برای تامین منابع غذایی به مشکلات اساسی برخورد خواهیم کرد. باتوجه به این مشکلات ما یکی از اساسی‌ترین نیازهای کشور را در استفاده از تکنولوژی‌های نوین در صنعت کشاورزی و دامپروری دیدیم و بر ان شدیم تا با بومی‌سازی این تکنولوژی‌ها وارائه خدمات هرچه مطلوب‌تر به صنعت کشاوزی و دامپروری کمکی شایان کرده باشیم و میراث دار منابع و اقلیم‌های کشورمان برای نسل‌های اینده باشیم.

درباره گروه نوین جوانه

راهکارهای جدید برای: موفقیت، پیشرفت و در آمد بیشتر

گروه کشاورزی نوین جوانه با تخصص تجهیز و بهره برداری گلخانه‌ها با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا بر اساس نیاز گلخانه داران می‌باشد. گروه نوین جوانه با بهره بردن از متخصصین ومهندسین مجرب در زمینه گلخانه‌ها، باغبانی انواع کشت‌های هیدروپونیک قدمی در راه نوین کردن صنعت کشاورزی در ایران برداشته است. هدف نهائی ما ارائه لوازم گلخانه مناسب، مشاوره فنی دقیق و پیگیری پس از فروش جهت اطمینان از راندمان گلخانه و سیستم هاست. دراین راستا، این مجموعه همواره بدنبال پیشرفت و کشف تکنولوژی‌های جدید در زمینه فعالیت گلخانه‌ها بوده است. مشتریان ما مطلع هستند که با مرور زمان، علاوه بر فرسایش سازه به‌علت عوامل آب و هوائی، توسعه گلخانه، بهینه‌سازی و وفق دادن گلخانه‌ها به نیازهای جدید گیاهان و تولید کنندگان همواره یک پاسخ سریع مناسب و حرفه‌ای از جانب ما به‌دنبال خواهد داشت.

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *