دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک

خرید دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک

دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک: نوین جوانه مرکز تولید و فروش انواع دستگاه‌ها و سیستم‌های تولید سبزیجات به صورت کانکس های قابل حمل و یا به صورت سالنی در ظرفیت‌های مختلف

در حال حاضر با توجه به زنگ خطر بحران آب می‌توانیم برای تولید سبزیجات مصرفی به جای سیستم سنتی از دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک برای کشت سبزیجات مورد مصرف روزانه‌ی خود استفاده کنیم. چندین مدت قبل فقط هشدار می‌دادند که مراقب منابع آبی باشیم که تمام نشود. اما حالا اگر بخواهیم با همین شیوه سنتی محصولات مصرفی را کشت کنیم، تا ده سال آینده به طور کلی ایران تبدیل به کویر می‌شود.

اهمیت دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک

با دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک می‌توانیم محصولات مختلف و سبزیجات متفاوتی را کشت بدهیم. آن هم در محیط خانه. می‌توان حتی کاهو و کلم بروکلی و سایر سبزیجات را با این سیستم هیدروپونیک ایروپونیک کشت کرد.

تولید و عرضه سیستم‌های کاشت سبزیجات

برای کشت سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک در بستری بدون خاک می‌بایست ابتدا ظروف مخصوص این کار را خریداری نمایید. سوای از این که محیط‌ها و گلخانه‌های آماده‌ای برای این کار وجود دارند، ظروف مخصوص کاشت گیاهان نیز برای این کار وجود دارند. البته موادی هم به عنوان مکمل نیز می‌توانید به بستر خود اضافه نمایید. از جمله این مواد می‌توان به پشم سنگ اشاره نمود.

دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک

پشم سنگ که معمولا برای کشت سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد، قادر است تعادل بین آب و اکسیژن را به خوبی برای ریشه‌ی گیاه تامین نماید. به این ترتیب فرایند رشد گیاه تسهیل می‌گردد. محلولی که مقدار زیادی از آن را آب تشکیل داده بهتر است مغذی از مواد معدنی باشد.

بنابراین شگرد جالبی وجود دارد که طی آن در کنار پرورش سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک، افراد اقدام به نگهداری ماهی و پرورش آن نیز می‌کنند. به این صورت که ماهی‌ها با موادی که از خودشان دفع می‌کنند موجب تغذیه بهتر سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک می شوند.

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

1 دیدگاه برای “دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک

  1. سیدجواد رضوی گفته:

    با عرض سلام و آرزوی موفقیت شما در این راستا
    لطف بفرمائید کاتالوگ انواع دستگاه ها و قیمت آنها را برایم ارسال کنید. سپاسگزارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *