کاربرد شید یا توری های گلخانه

کاربرد شید یا توری‌های گلخانه

کاربرد شید های گلخانه: در تولید شید های گلخانه مواد اولیه و افزودنی های پایدارکننده به شکلی دقیق ترکیب شده اند که می توانند در برابر نور خورشید، برف و باران و حتی اختلاف دماهایی از 25 درجه زیر صفر تا 60 درجه بالای صفر مقاومت نشان دهند و سالم بمانند.

حرارات بالا، برف و باران تاثیر زیادی بر روی شیدها نمی گذارد و نمی تواند باعث خرابی و از بین رفتن آن ها شود.   از شیدها به دلیل دوام و عمر طولانی، وزن پایین و قیمت مناسب استفاده های زیادی می کنند. این شید ها از گیاهان علاوه بر کاهش دما از طریق سایه اندازی، مانع از رسیدن اشعه UV خورشید به گیاهان نیز می شود.

شیدهای گلخانه دارای انعطاف پذیری زیادی هستند که این امر به نصب آسان و راحت آن ها کمک می کند. و همچنین می توان زمانی که نیاز به آن ها نبود به آسانی و با کمترین هزینه آن ها را جمع آوری نمود.

کاربرد شید یا توری های گلخانه

این شید ها با توجه به کارایی خود باعث افزایش تولید و برداشت می شوند. یکی از بهترین مزیت های شید ها استقامت بالای آن ها در برابر خوردگی بیولوژیک، مواد شیمیایی و سم هاست. شیدهای گلخانه با دو کیفیت پلیمر سبک و سنگین و با امکان نورگیری های مختلف و ایجاد سایه از 35% تا 50% در رنگ های مختلف موجود می باشند.

معمولا مواد اولیه ی شیدهایی که با کیفیت بالا تولید می شوند پلی اتیلن می باشد که در کارایی بهتر و کیفیت بالای آن بسیار موثر است.

شما می توانید برای خرید انواع مختلف شیدهای موجود در بازار که برای کاربرد های مختلفی مورد استفاده است و اطلاع از شید مناسب با توجه به کاربری و نیاز خود با کارشناسان خبره و مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید تا شما را در انتخاب و خرید مناسب کمک کنند.

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *