فروش و اجرای سیستم علوفه هیدروپونیک برای دام شترمرغ

علوفه هیدروپونیک برای دام شترمرغ

گروه کشت و صنعت نوین جوانه به عنوان یکی از تولیدکنندگان دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک است که فعالیت‌های بسیار گسترده‌ای را در زمینه سیستم‌های نوین کشاورزی دامداری انجام داده است و کلیه مراحل فروش و اجرای سیستم علوفه هیدروپونیک را پیاده‌سازی می‌کند.

فروش و اجرای سیستم علوفه هیدروپونیک

دستگاه‌های تولید علوفه به عنوان یکی از پرکاربردترین سیستم‌های مشترک بین صنعت دامداری و کشاورزی است و استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است.

این سیستم‌ها در دو نوع سیار و ثابت تقسیم‌بندی می‌شوند که دامداران بر حسب نیاز و با توجه به میزان مصرف روزانه می‌توانند این سیستم‌ها را در تناژهای مختلف تهیه و استفاده نمایند.

علوفه هیدروپونیک غنی از انواع ویتامین‌های اصلی و ضروی برای دام است که در کنار صرفه اقتصادی برای تامین علوفه با روشی کم‌هزینه و کم‌دردسر می‌تواند از بروز بسیاری از بیماری‌های دامی که بر اثر کمبود ویتامین‌ها در دام ایجاد می‌شود جلوگیری کند.

مزیت‌های دستگاه علوفه ساز نوین جوانه

  • دارای ضمانت ۱ ساله تجهیزات و پشتیبانی فنی ۳ ساله است.
  • علوفه تولید شده توسط دستگاه علوفه‌ساز بدون هیچ گونه کپک و قارچ بوده و آخرین استانداردهای صنعتی در آن رعایت شده است.
  • در سیستم‌های سیار از بهترین نوع عایق برای سیستم استفاده شده است که در هزینه مصرف انرژی برای سیستم‌های گرمایش و سرمایش بیشترین صرفه‌جویی انجام می‌شود.
  • سیستم آبیاری دستگاه علوفه‌ساز به صورت کاملا اتوماتیک است که در آن‌ها از روش‌های میکروآبپاش استفاده می‌شود و تمام پروسه آبیاری به صورت کاملا اتوماتیک صورت می‌گیرد.
  • کنترل دما، رطوبت و نوردهی سیستم نیز به وسیله کنترلرهای تعبیه شده در سیستم به صورت خودکار انجام می‌شود.
  • هزینه دستگاه‌های علوفه‌ساز تولید‌شده توسط گروه کشت و صنعت نوین‌جوانه در مقایسه با نمونه‌های خارجی بسیار به‌صرفه‌تر بوده و علاوه بر دارا بودن مزیت ضمانت و پشتیبانی فنی، کیفیتی مشابه و حتی بالاتر به مصرف‌کننده ارائه می‌دهد.

برخی نمونه کار‌های دستگاه علوفه‌ساز هیدروپونیک

اطلاعات بیشتر در اینجا: سیستم علوفه هیدروپونیک

فروش و اجرای سیستم علوفه هیدروپونیک برای دام شترمرغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *