فروش و اجرای سیستم علوفه هیدروپونیک برای دام شترمرغ

علوفه هیدروپونیک برای دام شترمرغ

گروه کشت و صنعت نوین جوانه به عنوان یکی از تولیدکنندگان دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک است که فعالیت‌های بسیار گسترده‌ای را در زمینه سیستم‌های نوین کشاورزی دامداری انجام داده است و کلیه مراحل فروش و اجرای سیستم علوفه هیدروپونیک را پیاده‌سازی می‌کند.

فروش و اجرای سیستم علوفه هیدروپونیک

دستگاه‌های تولید علوفه به عنوان یکی از پرکاربردترین سیستم‌های مشترک بین صنعت دامداری و کشاورزی است و استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است.

این سیستم‌ها در دو نوع سیار و ثابت تقسیم‌بندی می‌شوند که دامداران بر حسب نیاز و با توجه به میزان مصرف روزانه می‌توانند این سیستم‌ها را در تناژهای مختلف تهیه و استفاده نمایند.

علوفه هیدروپونیک غنی از انواع ویتامین‌های اصلی و ضروی برای دام است که در کنار صرفه اقتصادی برای تامین علوفه با روشی کم‌هزینه و کم‌دردسر می‌تواند از بروز بسیاری از بیماری‌های دامی که بر اثر کمبود ویتامین‌ها در دام ایجاد می‌شود جلوگیری کند.

مزیت‌های دستگاه علوفه ساز نوین جوانه

  • دارای ضمانت ۱ ساله تجهیزات و پشتیبانی فنی ۳ ساله است.
  • علوفه تولید شده توسط دستگاه علوفه‌ساز بدون هیچ گونه کپک و قارچ بوده و آخرین استانداردهای صنعتی در آن رعایت شده است.
  • در سیستم‌های سیار از بهترین نوع عایق برای سیستم استفاده شده است که در هزینه مصرف انرژی برای سیستم‌های گرمایش و سرمایش بیشترین صرفه‌جویی انجام می‌شود.
  • سیستم آبیاری دستگاه علوفه‌ساز به صورت کاملا اتوماتیک است که در آن‌ها از روش‌های میکروآبپاش استفاده می‌شود و تمام پروسه آبیاری به صورت کاملا اتوماتیک صورت می‌گیرد.
  • کنترل دما، رطوبت و نوردهی سیستم نیز به وسیله کنترلرهای تعبیه شده در سیستم به صورت خودکار انجام می‌شود.
  • هزینه دستگاه‌های علوفه‌ساز تولید‌شده توسط گروه کشت و صنعت نوین‌جوانه در مقایسه با نمونه‌های خارجی بسیار به‌صرفه‌تر بوده و علاوه بر دارا بودن مزیت ضمانت و پشتیبانی فنی، کیفیتی مشابه و حتی بالاتر به مصرف‌کننده ارائه می‌دهد.

برخی نمونه کار‌های دستگاه علوفه‌ساز هیدروپونیک

اطلاعات بیشتر در اینجا: سیستم علوفه هیدروپونیک

فروش و اجرای سیستم علوفه هیدروپونیک برای دام شترمرغ

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *