فروش انواع ظروف کشت گلخانه‌ای

تاریخ انتشار : 2019/04/03

فروش انواع ظروف کشت گلخانه ای: انواع ظروف کشت گلخانه ای شامل سبد کشت و گلدان کشت هیدروپونیک، ایروپونیک و اکواپونیک و … را می توانید از ما تهیه کنید، اعتبار ما خدمات و پشتیبانی قوی ما است.

بستر کشت در گلخانه چهار مزیت مهم دارند که عبارتند از :

 1. مخزنی برای منابع غذایی گیاه
 2. حفظ آب و رساندن اب به گیاه
 3.   تبادل گازی بین ریشه و اتمسفر
 4. محل قرار گرفتن گیاهان.

انواع ظروف کشت گلخانه‌ای

گلدان پلاستیکی هیدروپونیک (Net pots) یا به عبارتی سبد کشت که در بستر کشت هیدروپونیک و در سیستم‌های اجرایی مختلف مثل ان اف تی که همان کشت طبقاتی می‌باشد و در سیستم کشت جزرو مد یا به عبارتی دیپ واتر کالچر RDWC استفاده می‌شود.

در این گلدان (نت پات) اندازه شبکه‌های ایجاد شده به میزانی هست که کاملا ریشه به راحتی رد شده و در آب قرار می‌گیرد و مقاومت قابل توجهی در برابر فشار و حجم ریشه دارد. همچنین از این نوع گلدان می‌توان برای کاشت بذر تا زمان انتقال به فضای اصلی استفاده کرد.

از این گلدان برای کشت گیاهان به حجم ریشه متوسط همانند گوجه، فلفل و… از زمان کاشت بذر تا برداشت می‌توان استفاده کرد. کشت هیدروپونیک به طور دقیق تری فرآیند رشد گیاه و محصول را زیر نظرخواهد داشت. ولی در روش سنتی پس از کاشتن محصول در خاک و نهایتا گرفتن علف‌های هرز باید امیدوار باشیم تا محصول با کیفیتی هم نصیب‌مان شود. این محصول نسبت به مشابه خارجی خود کیفیت بسیار بالاتر و قیمت بسیار مقرون به صرفه ای دارد. 

محصولات ما

 

نوین جوانه عرضه کننده ظروف کشت گلخانه‌ای

این محصولات برای کشت گیاه در سیستم‌های هیدروپونیک و آئروپونیک قابل استفاده می‌باشد. این گلدان از جنس پلاستیک و بصورت مشبک بوده و ریشه گیاه براحتی از آن خارج شده و در تماس با محلول غذایی قرار می‌گیرد.

شما می توانید برای دریافت مشاوره و خرید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

7 دیدگاه برای “فروش انواع ظروف کشت گلخانه‌ای”

 1. علی محمد حسین زاده گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  چطور میشه گلدان هیدروپونیک رو خرید کرد

 2. داود کریم پناه گفت:

  خرید وسایل کشت هیدرو پونیک

 3. داود کریم پناه گفت:

  خرید وسایل کشت هیدرو پونیک و گوجه

 4. محمد گفت:

  سلام من تعداد۳۰ تا گلدان هیدرو پونیک‌سایز‌بزرگ‌میخوام