فروش انواع ظروف کشت گلخانه ای

تاریخ انتشار : 2019/04/03

فروش انواع ظروف کشت گلخانه ای: انواع ظروف کشت گلخانه ای شامل سبد کشت و گلدان کشت هیدروپونیک، ایروپونیک و اکواپونیک و … را می توانید از ما تهیه کنید، اعتبار ما خدمات و پشتیبانی قوی ما است

بستر کشت در گلخانه چهار مزیت مهم دارند که عبارتند از : ۱- مخزنی برای منابع غذایی گیاه ۲- حفظ اب و رساندن اب به گیاه  ۳- تبادل گازی بین ریشه و اتمسفر ۴- محل اقرار گرفتن گیاهان .

در خاک مزرعه چهار عمل که در بالا از آنها یاد شد به خوبی انجام می شود ولی در ظرف هوادهی به اندازه کافی انجام نمی شود . خاک مزرعه دارای لوله های است که آنها را از سطح به عمق می برد . این لوله های کاپیلاری باعث می شود آب اضافی از لایه های سطحی خاک بعد از بارندگی خارج شود . وقتی مزرعه خشک است این لوله ها آب را از عمق به محیط رشد ریشه منتقل می کنند .

وقتی خاک از مزرعه جدا و به گلدان یا بستر گلخانه ای منتقل می شود این لوله های کاپیلاری از بین می روند . بنابراین خاک بستر مانند خاک مزرعه نمی تواند عمل کند و لوله جهت خروج آب از سطح وجود نخواهد داشت .

وقتی خاک زمین کشاورزی به گلدان انتقال داده می شود شرایطی ایجاد می شود که سطح ایستابی (آب آزاد) نامگذاری می شود یعنی فضای هوای موجود در زیر گلدان به علت زهکشی ضعیف از آب پر شده است و چون لوله های کاپیلاری از بین رفته اند عمل کاپیلاری برای کشیدن آب از خاک (جهت زهکشی آن ) انجام نمی شود .

هر چه عمق گلدان بیشتر باشد باید سطح ایستابی پایین تر تشکیل شده و در نتیجه فضای بیشتری برای رشد گیاه وجود دارد. ظرفیت نگهداری آب و تهویه خاک به هم وابسته اند .

محصولات ما

نوین جوانه عرضه کننده ظروف کشت گلخانه ای

تغییر دادن PH :

 • اگر تشخیص دادید که PH بیش از اندازه  قلیایی است می توانید خاصیت اسیدی آن را با اضافه کردن اسید سولفوریک یا پایین آورنده های PH افزایش دهید.
 • اگر تشخیص دادید که PH بیش از اندازه اسیدی است می توانید خاصیت قلیایی آن را با افزودن جوش شیرین یا بالا آورنده های PH افزایش دهید. هنگام تنظیم PH مهم است که مقادیر را کم کم اضافه کنیم تا اینکه PH یکباره تغییر نکند و همچنین بدانیم که چه موقع به سطح PH مطلوب می رسیم.

شما می توانید برای دریافت مشاوره و خرید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

7 دیدگاه برای “فروش انواع ظروف کشت گلخانه ای”

 1. علی محمد حسین زاده گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  چطور میشه گلدان هیدروپونیک رو خرید کرد

 2. داود کریم پناه گفت:

  خرید وسایل کشت هیدرو پونیک

 3. داود کریم پناه گفت:

  خرید وسایل کشت هیدرو پونیک و گوجه

 4. محمد گفت:

  سلام من تعداد۳۰ تا گلدان هیدرو پونیک‌سایز‌بزرگ‌میخوام

INstagram

Call