فروش گلخانه کشت سبزیجات در خانه

ارائه گلخانه کشت سبزیجات در خانه

فروش گلخانه کشت سبزیجات در خانه: انواع سیستم‌های کشت سبزیجات و صیفی‌جات در منزل و مراکز صنعتی و رستوران‌ها را می‌توانید از گروه تولید نوین جوانه تهیه بفرمایید.

وقتی صحبت از گلخانه کشت سبزیجات به‌میان می‌آید، معمولا ذهن خواننده و شنونده به سمت و سوی یک گلخانه کشت سبزیجات بزرگ می‌رود و اغلب با شنیدن این‌که می‌توان یک گلخانه کشت سبزیجات در خانه درست کرد جا می‌خورند. البته هستند افرادی که خودشان به صورت دستی اقدام ساخت یک گلخانه کشت سبزیجات کوچک در منزل‌شان می‌کنند.

فروش گلخانه کشت سبزیجات در خانه

با‌ این‌ وجود هم ساخت‌و‌ساز این گلخانه‌ها زمان‌بر و دشوار است، و هم استحکام کافی را ندارند. دلیلش هم این است که صاحب این قبیل گلخانه کشت سبزیجات معمولا از هرچه به دستش برسد آن‌ها را می‌سازد. ولی می‌توان با صرف یک هزینه‌ی بسیار ناچیز، چنین محصولی را از یک مکان معتبر و خوب تهیه نمود که هم خیال‌تان از بابت استحکام مواد سازنده‌اش و هم کیفیت قطعات و اصولی بودنش راحت باشد. اما مورد دیگر برای گلخانه کشت سبزیجات آماده و پیش‌ساخته این است که دیگر نیازی به صرف زمان زیادی نخواهید بود.

مزایای دیگر گلخانه کشت سبزیجات در خانه

یکی دیگر از مزایای استفاده از گلخانه کشت سبزیجات این است که احتیاجی به فضای زیاد ندارند. زیرا مساحت خودشان بسیار کم است.

البته اگر خودتان بخواهید می‌توانید با واحد پشتیبانی شرکت فروشنده تماس بگیرید و درخواست یک گلخانه کشت سبزیجات کوچک‌تر و یا کمی بزرگ‌تر را بدهید. به‌عنوان مثال استاندارد یک گلخانه کشت سبزیجات می‌تواند به صورت اعداد زیر باشد:

  • مساحت: 2.3
  • عرض: 1.86 (m)
  • طول: 1.24 (m)
  • ارتفاع کناره: 1.35 (m)
  • ارتفاع تاج: 2.05 (m)

از دیگر مزایای این محیط‌های آماده می‌توان به روشنایی ضد آب آن‌ها, فن اتوماتیک با ترموستات, دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال, پایانه برق, بخاری برقی فن‌دار اتوماتیک، توری سایبان، کابل و داکت‌کشی سهل و آسان اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *