فروش سطل کشت DWC یا کشت شناور

تاریخ انتشار : 2019/03/11

فروش سطل کشت DWC یا کشت شناور: آیا تا کنون نام سطل کشت DWC یا کشت شناور به گوش تان خورده است؟ سطل کشت DWC یا کشت شناور در واقع همان روش کشت هیدروپونیک است.این روش کشت در میانه گلخانه داران کشت هیدروپونیک بسیار محبوب بوده و از آن به وفور استفاده می کنند. سطل کشت DWC یا کشت شناور طریقه کارش بدین صورت است که گیاهان را به روش غرقه سازی پرورش می‌دهد.

و به این صورت مواد مغذی را بطور مداوم به گیاه و ریشه آن می رساند. به مرور در این روش ریشه گیاهان ضخیم تر شده و مواد مغذی بهتر به آن ها می رسد. به این صورت فرایند رشد گیاه تسهیل شده و در مقایسه با روشهای دیگر بازده بیشتری دارد. به دلیل اینکه مواد مغذی به صورت ثابت ای در این سطرها جریان دارد در این روش شما نیازی به اضافه کردن محلول مغذی دیگری نخواهید داشت.

نمونه سیستم های عرضه شده توسط گروه نوین جوانه

 

سطل کشت DWC یا کشت شناور چگونه کار می کند؟

نمونه سیستم اجرا شده توسط گروه نوین جوانه

این سطل ها باعث می شوند که به میزان متعادلی مواد مغزی و اکسیژن به ریشه ی گیاهان شما برسد و فرایند رشد گیاه و سبزیجات بسیار تسهیل شود. به همین جهت همان انرژی اضافه ای که یک گیاه باید برای رشد طولی ریشه ی خود بدهد تا به ماده ی مغزی برسد، حالا صرف رشد ساقه های خود می کند. بنا بر این می توان گفت که فرایند رشد گیاهان در این روش بسیار سریع تر از روش کاشت سنتی است.

سطل کشت DWC یا کشت شناور معمولا در اندازه های مختلفی تولید می شود و اندازه ی استانداری ندارد. این سطل ها به صورت سری یا موازی با یکدیگر در یک مسیر طولانی قرار داده می شوند و همه ی آن ها به یک شبکه ی مرکزی وصل می شوند تا بتوان میزان ورودی و خروجی مواد مغزی را بهتر کنترل نمود.

 

سیستم های کشت شناور به صورت مجموعه های زیر توسط گروه نوین جوانه عرضه می شود

  • ۶ سطله
  • ۱۰ سطله
  • ۲۰ سطله
  • و به بالا

سیستم ها به صورت پک کامل همراه با تمامی لوازم و تجهیزات می باشد، جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید می توانید با کارشناسان ما مکاتبه نمایید

 

2 دیدگاه برای “فروش سطل کشت DWC یا کشت شناور”

  1. ابوذر گفت:

    سلام . قیمت سطل و پمپ اب و پمپ هوای DWC چنده ؟؟؟ با تشکر

Call