فروش سطل کشت هیدروپونیک DWC یا کشت شناور

فروش سطل کشت DWC یا کشت شناور

سطل کشت هیدروپونیک DWC مناسب برای کشت هیدروپونیک ایروپونیک انواع گیاهان درخچه ای، کاهو و… .

آیا تا کنون نام سطل کشت DWC یا کشت شناور به گوش‌تان خورده است؟ سطل کشت DWC یا کشت شناور در واقع همان روش کشت هیدروپونیک است.این روش کشت در میانه گلخانه‌داران کشت هیدروپونیک بسیار محبوب بوده و از آن به‌وفور استفاده می‌کنند. سطل کشت DWC یا کشت شناور طریقه کارش بدین صورت است که گیاهان را به روش غرقه‌سازی پرورش می‌دهد.

به این صورت مواد مغذی را بطور مداوم به گیاه و ریشه آن می‌رساند. در این روش به مرور ریشه گیاهان ضخیم‌تر شده و مواد مغذی بهتر به آن‌ها می‌رسد. به این صورت فرایند رشد گیاه تسهیل شده و در مقایسه با روش‌های دیگر بازده بیشتری دارد. به دلیل اینکه مواد مغذی به صورت ثابتی در این سطل‌ها جریان دارد، در این روش شما نیازی به اضافه کردن محلول مغذی دیگری نخواهید داشت.

نمونه سیستم های عرضه شده توسط گروه نوین جوانه

 

سطل کشت DWC یا کشت شناور چگونه کار می‌کند؟

نمونه سیستم اجرا شده توسط گروه نوین جوانه

این سطل‌ها باعث می‌شوند که به میزان متعادلی مواد مغذی و اکسیژن به ریشه‌ی گیاهان شما برسد و فرایند رشد گیاه و سبزیجات بسیار تسهیل شود. به همین جهت همان انرژی اضافه‌ای که یک گیاه باید برای رشد طولی ریشه‌ی خود بدهد تا به ماده ی مغذی برسد، حالا صرف رشد ساقه‌های خود می‌کند. بنابراین می‌توان گفت که فرایند رشد گیاهان در این روش بسیار سریع‌تر از روش کاشت سنتی است.

سطل کشت DWC یا کشت شناور معمولا در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود و اندازه‌ی استانداری ندارد. این سطل‌ها به صورت سری یا موازی با یکدیگر در یک مسیر طولانی قرار داده می‌شوند و همه‌ی آن‌ها به یک شبکه‌ی مرکزی وصل می‌شوند تا بتوان میزان ورودی و خروجی مواد مغذی را بهتر کنترل نمود.

سیستم‌های کشت شناور به صورت مجموعه‌های زیر توسط گروه نوین جوانه عرضه می‌شود:

  • 6 سطله
  • 10 سطله
  • 20 سطله
  • و به بالا

سیستم‌ها به صورت پک کامل همراه با تمامی لوازم و تجهیزات هستند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید می‌توانید با کارشناسان ما مکاتبه نمایید.

فروش سطل کشت هیدروپونیک DWC یا کشت شناور

 

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

2 دیدگاه برای “فروش سطل کشت هیدروپونیک DWC یا کشت شناور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *