فروش گلخانه هیدروپونیک خانگی کشت سبزی صیفی

فروش گلخانه هیدروپونیک کشت سبزی صیفی

فروش گلخانه هیدروپونیک خانگی کشت سبزی صیفی‌جات: سیستم‌های کشت بدون خاک به صورت هیدروپونیک و ایروپونیک برای کشت سبزی، کاهو، گوجه، کلم و صیفی‌جات در منزل را از نوین جوانه تهیه نمایید.

تا مدت ها قبل تصور می‌شد که داشتن یک گلخانه هیدروپونیک منوط به به داشتن فضای نسبتا بزرگی در خارج از محدوده ی شهر است. اما واقعیت چیز دیگری است. حالا دیگر می‌توانید این نوع گلخانه را در محیط خانه خودتان تجربه کنید و داشته باشید. می‌توانید به راحتی با خرید تجهیزات مربوط به آن، به راحتی هر نوع محصولی را دلتان بخواهد در خانه خودتان و به روش هیدروپونیک بکارید و از آن بهره ببرید.

کشت هیدروپونیک ایروپونیک خانگی

می‌توانید علاوه بر این که سبزیجات مورد مصرف روزانه‌ی خود را کشت می‌کنید، اقدام به کاشت گل و گیاهان زینتی نیزدر محیط آن کنید. جالب‌تر آن که اکثر افرادی هم که از وجود گلخانه هیدروپونیک خانگی خبر دارند، تصور می‌کنند احتمالا چنین گلخانه‌ای را باید حداقل در خانه‌های ویلایی ایجاد کرد. ولی باز هم اشتباه است. شما عزیزان حتی می‌توانید گل و گیاه مد نظرتان را در محیط های آپارتمانی کشت کنید. در این وب‌سایت می‌توانید انواع سیستم‌های گلخانه هیدروپونیک خانگی را تهیه و استفاده نمایید.

 

انواع سیستم های کشت گلخانه‌ای خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی

گلخانه هیدروپونیک خانگی و محصولات مربوط به آن چیزی در حدود چهل درصد تمام محصولات کشور‌های پیشرفته را تشکیل می‌دهد. تازه این در حالی است که مشکل کمبود آب در کشور‌های پیشرفته به اندازه ی کشور ما اسفبار نیست. بهتر این بود که ما بتوانیم چنین کشتی را جایگزین کشت سنتی در بسیاری از محصولات کنیم.

فروش گلخانه هیدروپونیک خانگی کشت سبزی صیفی

ولی متاسفانه هنوز هم کشت سنتی مقدار زیادی از بازار ما را به خودش اختصاص می‌دهد. بهتر بود قبل از این که منابع آبی کشور به این حد محدود شود، از چنین سیستمی استفاده می‌کردیم. ولی باز هم الآن بهتر از فردا است. می‌توانیم از گلخانه هیدروپونیک خانگی شروع کنیم و چنین سیستمی را کم کم جایگزین سیستم کشت سنتی کنیم.

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

2 دیدگاه برای “فروش گلخانه هیدروپونیک خانگی کشت سبزی صیفی

 1. رضا گفته:

  با سلام وخسته نباشید
  یک گلخانه هیدروپونیک خانگی کشت سبزی صیفی، روی پشت بام با مساحت 60متر (از صفر تا صد)چند تومان هزینه در بر خواهد داشت.

 2. هاشمی گفته:

  سلام
  هزینه ی یک گلخانه هیدروپونیک کوچک به اندازه ی دو متر چه قدر هزینه داره
  ممنون
  می خوام اول در مقیاس کوچیک کار کنم بعد در مقیاس دو هزار متر
  لطف می کنید اگر جواب دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *