فروش لوازم تجهیزات کشت هیدروپونیک ایروپونیک

تاریخ انتشار : 2019/03/11

فروش لوازم تجهیزات کشت هیدروپونیک ایروپونیک: انواع لوازم و تجهیزات و قطعات مورد استفاده جهت ساخت و احداث سیستم های هیدروپونیک و ایروپونیک را میتوانید از گروه نوین جوانه خرید بفرمایید.

شامل تجهیزات مورد استفاده در :
سیستم های کشت گلخانه ای
سیستم های کشت خانگی
سیستم های کشت علوفه
و سایر سیستم های کشت ….

 

بیایید ببینیم کشت هیدروپونیک چیست؟ کشت هیدروپونیک به کشت می گویند که در آن به جای پایه و بیس محوطه ی کشت گل ها و گیاهان که خاک است، آب قرار بدهیم. البته می توان مواد دیگری هم قرار داد. منظور از انجام کشت هیدروپونیک این است که با توسل به این روش بتوان محیطی سبک تر را پدید آورد. ضمنا بتوان از بروز بیماری های شایعی که از طریق خاک منتقل می گردند جلو گیری کرد.

کشت هیدروپونیک به سه صورت باز و نیمه باز و بسته انجام می شود. که هر کدام بعدا به تفصیل بیان خواهند شد. ولی آن چه که مهم است این نکته می باشد که به هنگام خرید لوزم مخصوص کشت هیدروپونیک بهتر است به مکان ها معتبر و معروف در این زمینه مراجعه نمایید. گرچه میزان سرمایه گذاری اولیه ی کشت هیدروپونیک گاهی زیاد به نظر می رسد. ولی اگر قرار باشد از مکان های نا معتبر نیز خرید کنید شرایط تان بدتر هم می شود.

 

محصولات ما

عرضه انواع لوازم کشت هیدروپونیک ایروپونیک

یکی از مزایای کشت هیدروپونیک این است که آلودگی محیطی کم تری را در پی دارد. زیرا خاک که عامل انتقال بسیاری از بیماری هاست از آن حذف شده است. مخازن نگه داری آب و لوله های مخصوص و پایه های نگه دارنده از جمله وسایل مربوط به بستر کشت هیدروپونیک است.

البته باید به این اقلام پمپ آب مخصوص این بستر را نیز اضافه نمود. همان طور که گفته شد کشت هیدروپونیک به سه صورت باز و نیمه باز و بسته انجام می شود. و نسبت به بستری که شما انتخاب می کنید مزایا و معایب آن ها نیز متغییر خواهد بود.اگر خاطرتان باشد کمی بالاتر به این نکته اشاره کردیم که فقط گاهی هزینه ی اولیه کشت هیدروپونیک زیاد است. دلیلش هم این است که شما بخواهید کدام نوع از این سه مورد را انتخاب کنید.

10 دیدگاه برای “فروش لوازم تجهیزات کشت هیدروپونیک ایروپونیک”

 1. مریم تبریزی گفت:

  با سلام و آرزوی موفقیت
  در مورد تجهیزات هیدروپونیک خانگی به راهنمایی و کمک شما نیازمندم
  قصدم دارم در منزل کار را شروع و ان شاء الله پس از آموزش و کسب تجربه ی عملی
  در سطح وسیع گسترش دهم
  امیدوارم بتوانید در این زمینه گام به گام راهنمایی ام کنید
  با تشکر

 2. سید احسان آیتی گفت:

  سلام.متقاضی تجهیزات کشت علوفه در شهرستان بهبهان (جنوب شرقی خوزستان ) هستم.ابعاد گلخانه ۸×۲۰ و علوفه مورد نیاز ۲۴۰ کیلوگرم روزانه میباشد.علاقه مندم از نزدیک یکی از طرحهای نمونه بازدید کنم.

  • محمد گفت:

   سلام من تازه با این روش کشت آشنا شدم ومیخوام یک زمین ۱۰۰۰متری رو، کشت کنم زمین شمال هستش برای شروع چیکار کنم وچطوری مشاوره وخرید وسایل داشته باشم ممنونم

 3. جلیل گفت:

  برای کشت علوفه ای میخواستم شرکت کجاست و چه طوری با شما ارطباط داشته باشم

 4. علی شیرخانلو گفت:

  سلام.روز بخیر.
  جهت کشت علوفه تجهیزات مربوطه مورد نیاز است.لطفا راهنمایی کنید.

 5. اکبر بختیاری گفت:

  در جیاط خانه به وسعت ۵۰ متر مربع گلخانه ای دارم وبرای تامین علوفه ۵۰ راس گوسفند علاقه مندم باکمترین هزینه وراهنمایی شما علوفه دامم دا فراهم کنم

 6. احمد احمدي مطلق گفت:

  قصد راه اندازی سیستم کشت هیدروپونیک در بام منزل دارم. تجربه ندارم. امکان راه اندازی در مقیاس خانگی دارم تا پس از تجربه اندوزی در مدت زمان یکسال، در مقیاس صنعتی اقدام خواهم کرد

 7. نوری گفت:

  با عرض سلام و درود
  خسته نباشید درصدد ایجاد گلخانه هیدروپونیک به مقیاس تجاری(۲۴۰۰۰ متری) هستم درخواست دارم در این راه منو راهنمایی کنید و اگر میشه یک برآورد هزینه تجهیزات به من بدید
  سپاس

Call