فروش چراغ و لامپ led رشد گیاه برای گیاهان گلخانه

چراغ و لامپ led رشد گیاه برای گیاهان گلخانه

فروش چراغ و لامپ led رشد گیاه برای گیاهان گلخانه: انواع لامپ رشد گیاه به صورت led و COB و انواع پرژکتور رشد گیاه جهت بهبود کشت و افزایش گلدهی در اتاق کشت

برای اینکه بتوانید میزان نور‌دهی را به طور دقیقی تنظیم نمایید و نور روشنایی خوبی را به سطح بستر بتابانید، کافی است که از لامپ‌های ال ای دی LED رشد گیاه مخصوص این کار استفاده نمایید. خیلی از اوقات لامپ رشد مناسبی را برای گیاهان گلخانه خریداری کرده‌اید ولی به نظر می‌رسد آن‌طور که باید قادر به تنظیم کردن نور روشنایی برای رشد گیاه در گلخانه نیستید.

 چراغ و لامپ led رشد گیاه

به این منظور می‌توانید از پایه‌های نگه‌دارنده‌هایی که به همین منظور طراحی و ساخته شده‌اند کمک بگیرید. چنین محصولی برای رساندن نور روشنایی LED برای رشد گیاه در گلخانه لازم است. زیرا با استفاده از آن می‌توانید لامپ مخصوص پرتو افکنی را با این پایه‌ها به خود گیاه نزدیک کنید و با زاویه دلخواه تنظیمش کنید.

فروش چراغ و لامپ led رشد گیاه برای گیاهان گلخانه

انواع لامپ رشد گیاه در گلخانه

یکی دیگر از انواع نور روشنایی برای رشد گیاه در گلخانه، پایه‌ی لامپ رشد دوتایی است که می‌تواند هم‌زمان دو عدد لامپ رشد مخصوص را روی خودش نگه دارد.

از جمله مزیت‌های این نور روشنایی می توان به زیبایی آن اشاره نمود. در حین زیبایی که دارد می‌تواند با طراحی خاص خود نور روشنایی را به هر طرف که بخواهید بتاباند. مدل دیگری از نور روشنایی برای رشد گیاه در گلخانه وجود دارد که به صورت دیوارکوب تولید می‌شود.

از دیوارکوب‌های نور روشنایی می‌توان برای تنظیم ارتفاع لامپ و جهت و زاویه آن استفاده نمود. برای استفاده از این دیوار کوب‌ها تنها کافی است که پس از نصب آن‌ها روی دیوار نور روشنایی را فقط با عوض کردن جهت بازوهای آن‌ها تغییر بدهید.

همچنین می‌توانید از زمان‌سنج‌ها هم به عنوان عضوی در سیستم نور روشنایی خود استفاده نمایید. به طور کلی هزینه استفاده از چنین سیستمی بسیار مقرون به صرفه بوده و به رشد محصولات نیز کمک شایانی خواهد کرد.

در صورتی که تصمیم به تهیه لامپ رشد گیاه دارید  می توانید از مرکز فروش چراغ و لامپ led رشد گیاه برای گیاهان گلخانه در گروه نوین جوانه اقدام به خرید نمایید.

فروش چراغ و لامپ led رشد گیاه برای گیاهان گلخانه

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *