فروش گلخانه خانگی و سیستم dwc (هیدروپونیک مخزنی)

تاریخ انتشار : 2019/03/11

فروش گلخانه خانگی و سیستم dwc (هیدروپونیک مخزنی): گروه نوین جوانه مرکز تولید و فروش انواع گلخانه های خانگی و سیستم های هیدروپونیک و ایروپونیک جهت کشت سبزی و صیفی جات در منزل

در صورتی که قصد خرید گلخانه خانگی را دارید پیشنهاد می کنیم به توضیحاتی که در ادامه خواهیم داد توجه کنید. بعضی از گلخانه های خانگی به صورت یک طرفه و بعضی دیگر به صورت دو طرفه ارائه می شوند. آن قسم از آن ها که به صورت یک طرفه تولید و به فروش می رسند قابلیت این را دارند که با پیچ به دیوار تکیه داده شوند. چنین مدلی پنجاه درصد افزایش فضا و عدم پرتی را به دنبال خواهد داشت.

البته برای محیط هایی مانند بالکن ها و حیاط های خلوت و پاسیو ها و تراس ها بسیار مناسب می باشد. همچنین می توانید آن ها را حتی در داخل منزل مسکونی خود نیز نصب نمایید. از مزیت های داشتن چنین گلخانه خانگی ای این است که می توانید به صورت سلیقه ای اقدام به کاشتن انواع گل ها و گیاهان و حتی سبزیجات نمایید. به طور معمول جنس چنین گلخانه خانگی ای از آلومینیوم ساخته می شود و به همین جهت کاملا مقاوم و سبک هست.

گلخانه خانگی و سیستم dwc (هیدروپونیک مخزنی)

یکی از ویژگی های دیگر چنین گلخانه خانگی ای ساخته شدن از کربنات دوجداره شفاف است که اشعه ی یو وی را به خوبی می راند. بعضی از آن ها یک کشوی سقفی اضافه هم دارند که می تواند برای استفاده ی صاحب آن بسیار مفید باشد. و همان طور که انتظار می رود درب آن ها به صورت کشویی ساخته و تولید می شود تا فضای کمتری نیز اشغال شود. البته جای نگرانی نیست و حتی همین درب کشویی هم قابلیت درزبندی با نوار های پلاستیکی ساده را نیز دارد.

نصب چنین گلخانه خانگی ای به قدری ساده و آسان می نماید که حتی خودتان هم می توانید به راحتی آن را در منزل خود پس از خرید مونتاژ نمایید. پس اگر منزل تان آپارتمانی است این نوع گلخانه خانگی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

برای خرید و دریافت مشاوره در زمینه سیستم های هیدروپونیک با ما تماس بگیرید.

3 دیدگاه برای “فروش گلخانه خانگی و سیستم dwc (هیدروپونیک مخزنی)”

  1. سروش جعفری گفت:

    سلام
    یک مدل ایستاده (قابل تکیه دادن یا آویزان شدن) میخوام برای بالکن منزل. در چند ردیف و طول حدود یک متر. قیمتش چقدر میشه؟

  2. پدرام نجفی گفت:

    سلام من یکی میخواستم‌چطور باید خرید کنم لطفا راهنماییم کنید‌

Call