ساخت گلخانه های خانگی برای تراس

ساخت گلخانه‌های خانگی برای تراس

ساخت گلخانه های خانگی برای تراس: گلخانه های خانگی در ابعاد کوچک به طوری که در حیاط و یا پشت بام و.. جای بگیرند ساخته می شوند که دارای طرح های مختلفی می شوند.

انواع و اقسام گلخانه می توان برای محیط آپارتمان ها و تراس ساخت که هر کدام میتوان ویژگی خاصی داشته باشند، و در داخل آنها می توان انواع مختلفی از گیاهان را کشت نمود

تهیه گلخانه ی کوچک و جمع و جو برا تراس خانه میتواند زیبایی بسیار زیادی را به محیط سکونت شما ببخشد که گروه نوین جوانه میتواند این زیبایی را به شما هدیه کند

ساخت انواع گلخانه خانگی برای تراس

طرح گلخانه ی حلقه ای: برای ساخت این نوع گلخانه با توجه به منطقه ای که می خواهید پوشش دهید باید پایه های اصلی چوب را اندازه گیری کنید. می توان از لوله های سرباز PVC برای ساختار حلقه های این سازه استفاده نمود. برای استحکام سازه بهتر است لوله ها را با پیچ به چوب ها متصل نماییم. برای پوشش کلی گلخانه از پلاستیک استفاده نمایید. در نیز می تواند با چهارچوب چوبی و پوشش پلاستیکی باشد.

گلخانه محکم: این طرح گلخانه برای گلخانه ای با ابعاد کوچک می باشد. باید چوب ها را برش داده و برای پوشش بین آن ها از صفحات غیر شفاف و یا پلاستیکی استفاده کرد. ساختار اصلی را با صفحات راه راه می پوشانند.

ساخت گلخانه های خانگی برای تراس

گلخانه با قاب چوبی: طرحی برای ساخت گلخانه ها با ارتفاع بلند است. چوب های پایه را توسط میخ بهم وصل نمایید.

گلخانه کوچک: ابتدا باید چهارچوب های کناری را بسازید. چوب ها را با دریل سوراخ کرده و با پیچ به هم وصل نمایید. به همین صورت بقیه ی قسمت های گلخانه را بسازید. در را هم با قاب چوب درست نموده و در قسمت جلو قرار دهید.

طرح گلخانه ی ارزان: این گلخانه به شکل تونل است و قالب اصلی آن با چوب ساخته می شود. این گلخانه در بدترین شرایط آب و هوایی هم تا 3 سال دوام دارد. برای شکل حلقه ای آن از لوله های PVC استفاده نمایید. پوشش این گلخانه از پلاستیک محکم است. برای قسمت در ورودی آن نیز بهتر است از پوشش پلاستیک استفاده نمایید.

برای ساخت گلخانه تراس و آگاهی از نحوه ی اجرای صحیح این گلخانه ها می توانید با کارشناسان متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

ساخت گلخانه های خانگی برای تراس

داخل اینیستاگرام ما حتما عضو شو تا به همین زودی بهت نحوه ساخت دستگاه هیدروپونیک رو یاد بدیم

2 دیدگاه برای “ساخت گلخانه های خانگی برای تراس

 1. سهراب بارفتن گفته:

  درود
  ترس کوچکی دارم مشرف به باغچه مجتمع و درخت گردوی آن خواستم دیوارش را به روش هیدرولیک با گلدان های دیواری گلخانه کنم .
  و لبه تراس نیز با گل و گیاه چیدمان کنم.تا از این فضا استفاده کنم.
  نیازمند راهنمایی هستم.
  سپاس.بارفتن.اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *