فروش سبد و گلدان کشت هیدروپونیک ایروپونیک

تاریخ انتشار : 2019/03/11

فروش سبد و گلدان کشت هیدروپونیک ایروپونیک: نوین جوانه تولید کننده و عرضه کننده سبدهای مخصوص کشت هیدروپونیک و ایروپونیک در سایز های مختلف جهت تهیه این سبد ها با کارشناسان ما مکاتبه نمایید.

 

اما آن چه در خرید سبد و گلدان کشت هیدروپونیک ایروپونیک مهم است کیفیت جنس خریداری شده ی سبد است. این سبد ها می توانند از مواد مرغوب یا نامرغوبی ساخته شوند.

تفاوت جنس مرغوب آن با انواع نامرغوب در میزان ماندگاری سبد کشت هیدروپونیک ایروپونیک است. سبد های کشت هیدروپونیک ایروپونیک هم به صورت تک به تک رائه می شوند و هم به صورت یک مجموعه ی چند تایی و متصل به هم. اما بیایید ببینیم مزایای استفاده از سبد کشت هیدروپونیک ایروپونیک چیست؟ اولین مورد در این فهرست نبود علف هرز است. به دلیل این که بستر خاکی نداریم پس در نتیجه علف هرز نیز نداریم.

مورد بعدی این است که چون خاکی در کار نیست پس دیگر خبری از جوندگان کوچک و دیگر آفات هم نیست. البته جالب است به این نکته نیز اشاره کنیم که ما در روش استفاده از سبد کشت هیدروپونیک ایروپونیک تنها بخشی از منابع آبی را مورد استفاده قرار می دهیم و نه همه ی آن را. چون هدر رفت آب نداریم پس علف هرزی هم نخواهیم داشت.

 

محصولات ما

دیگر فواید استفاده از سبد و گلدان کشت هیدروپونیک ایروپونیک

از دیگر فواید استفاده از سبد و گلدان کشت هیدروپونیک ایروپونیک می توان به کیفیت بالای محصول نهایی اشاره نمود. کیفیت این نوع محصولات بسیار بالا تر از محصولاتی است که به روش کشت خاکی و سنتی تهیه می شوند. اما شاید بپرسید چرا؟ دلیلش این است که در هنگام استفاده از سبد کشت هیدروپونیک ایروپونیک ما به طور دقیق تری فرایند رشد گیاه و محصول را زیر نظر خواهیم داشت.

ولی در روش سنتی پس از کاشتن محصول در خاک و نهایتا گرفتن علف های هرز باید امید وار باشیم تا محصول با کیفیتی هم نصیب مان شود. البته این موضوع هم مطرح است که نیترات خاک به مرور وارد محصول و جذب آن می شود و از کیفیت آن می کاهد.

3 دیدگاه برای “فروش سبد و گلدان کشت هیدروپونیک ایروپونیک”

  1. زانیار گفت:

    لطفا مقدار وسایل برا یه تراس ۲متری و بعد هزینه و راهنمایی های لازم را در صورت مقدور توضیح بفرمایید

  2. مجتبی گفت:

    با سلام ميخاستم ی گلخانه هيدور پونيک بزنیم واسه سيصد مربع چقده واسه تجهیزاتش باید هزینه کنم

Call